4.kolo - trojkový A

15.01.2022

V neděli 9.1.22 sehrály mladší žačky již čtvrté kolo trojkového. Áčko hrálo po delší době ve standardní sestavě tj. Áňa, Bára, Elča a Ivča. V čele tabulky jsou tři týmy: my, Volejbal Ústí a Teplice. Na Teplice jsme narazili hned v prvním zápase. Po velmi vyrovnané bitvě, měly nakonec v koncovce více štěstí naše holky a v tie breaku vyhrály 17:15. Poměrně jasně se vyvíjel zápas s Jirkovem, který jsme vyhráli 2:0. V úvodu třetího zápasu nás trochu potrápily Teplice B, ale otočili jsme zápas v naše vítězství 2:0. V posledním zápase s Ústím se již projevovala únava (Elča a Ivča ještě v sobotu odehrály PNN). Po těsně prohraném prvním setu 25:23 jsme jasně vyhráli druhý set 25:10. Opět se rozhodovalo v tie breaku. Strany jsme měnili za stavu 8:6 pro nás, najednou však bylo vyrovnáno a stav 13:13. Ústí nám bohužel vrátilo porážku z kvalifikace a vyhrálo 15:13. Přesto díky ostatním výsledkům a skóre jsme turnaj vyhráli a vyšvihli se tak to jednobodového vedení celé tabulky. Ještě nás čekají dvě kola, tak nám držte palce.  MČ