5.kolo trojkový

23.01.2022

V neděli 23.1.22 jsme odehráli další kolo trojkového. Bojovali jsme s velkou marodkou, karanténami a lyžáky. V obou týmech nám zbyla dvě děvčata, tak jsme je spojily a vytvořili z nich pro dnešek tým "snů", který ve složení Áňa, Agi, Elča a Verča dnes podal skvělý výkon, když vyhrál všechny zápasy. V prvním zápase jsme poměrně snadno porazili Ústí B. Ve druhém zápase jsme narazili na Teplice. Po velmi vyrovnaném prvním setu jsme poměrně snadno dovedli zápas do vítězného konce 2:0. Zápas s Ústím A nebyl tak těžký, jako jindy, neb i v řadách našich soupeřek zaúřadoval COVID a my ho vyhráli 2:0. Poslední zápas proti Jirkovu, který dnes vyhrál všechny předchozí zápasy, začal poměrně snadnou výhrou. V dramatickém druhém setu jsme o vlásek prohráli 26:28 a zápas šel do tiebreaku. Ten jsme vyhráli a završili tak naše vítězné tažení. Dík patří všem holkám a je vidět, že máme dva velmi vyrovnané týmy. Na turnaji ve druhé lize jsme dali příležitost děvčatům z přípravky. Sice všechny zápasy prohrály, ale ostudu neudělaly. A co hlavně nasbíraly další cenné zkušenosti.